Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty robocze męskie

( ilość produktów: 68 )

Buty robocze męskie

Produkty do pracy na każdym stanowisku

 

Praca w trudnych lub specyficznych warunkach wymaga zastosowania odpowiedniego wyposażenia. Wpływa ono nie tylko na komfort realizacji poszczególnych działań, ale też (a może przede wszystkim) na bezpieczeństwo. Z tego właśnie powodu tak ważne wydają się buty robocze, które powinny zostać właściwie dobrane do specyfiki pracy, jak również do czynników istotnych dla samego pracownika.

 

Męskie buty robocze w sklepie Butomania.pl

Wybierz najlepsze obuwie dla siebie i swoich pracowników

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie podczas realizacji rozmaitych czynności pracowniczych. Dlatego też przygotowaliśmy obszerną, zróżnicowaną ofertę produktową, w której możesz znaleźć markowe obuwie, które spełni Twoje wymagania.

Co ważne, katalog sklepu Butomania.pl przygotowaliśmy w taki sposób, aby znalazły się w nim wyłącznie buty męskie uznanych producentów. Cieszą się oni wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów, co przekłada się na gwarancję wysokiej jakości wykonania. Nie musisz więc zastanawiać, się obuwie robocze na pewno wytrzyma próbę czasu i czy okaże się właściwym wyborem do pracy.

 

Jakie buty robocze kupisz na stronie Butomania.pl?

Wytrzymałe, wygodne obuwie w naszym sklepie online

 

Jeśli szukasz produktów z wysokiej półki, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bez trudu znajdziesz w niej to, czego szukasz.

Możesz zdecydować się na przykład na buty męskie robocze BHP, a więc modele, które spełniają surowe wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy. Co ważne, są one zróżnicowane pod względem sposobu wykonania. Uwagę warto zwrócić między innymi na:

 • wysokość cholewki,

 • zastosowane materiały,

 • rodzaj sznurowadeł (lub ich brak),

 • grubość podeszwy,

 • wagę,

 • wykończenie wnętrza.

Analiza tego typu kwestii pozwala znaleźć i zakupić buty męskie najlepiej dopasowane do konkretnych warunków, a także czynników mających wpływ na komfort realizacji konkretnych czynności. Mowa tu na przykład o wilgoci, zmiennej temperaturze czy też promieniach UV.

 

Wysokie, grube męskie buty ochronne

Markowe obuwie do najcięższych prac

 

W katalogu naszego sklepu internetowego znajdują się między innymi buty ochronne, które wyróżniają się dość wysoką cholewką, zakrywającą kostki i sięgającą do łydek. Co ważne, wykonywane są one z materiałów, które świetnie kumulują ciepło, stanowiąc barierę przed zimnym wiatrem.

Dzięki temu w sklepie Butomania.pl zakupić możesz robocze buty zimowe, które świetnie sprawdzają się na zewnątrz. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Warto podkreślić również, że tego typu buty męskie często wyróżniają się dodatkowymi elementami, które znacząco podnoszą zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo pracy. Spośród nich trzeba wymienić między innymi:

 • zapięcia na zamek ułatwiające zdejmowanie i zakładanie,

 • warstwę antypoślizgową,

 • zewnętrzne podeszwy o właściwościach antyprzebiciowych,

 • wkładki dostosowujące się do kształtu stóp,

 • amortyzację wstrząsów,

 • właściwości antystatyczne,

 • dodatkową ochronę kostki.

Do tego dochodzi wysoki komfort termiczny gwarantowany przez dobrane materiały. Dzięki nim stopy są chronione przed wychłodzeniem. Właściwa wentylacja sprawia natomiast, że skóra cały czas oddycha. Nie musisz więc martwić się ewentualnymi podrażnieniami.

 

Markowe buty robocze – co jeszcze kupisz w naszym sklepie online?

Szeroki, zróżnicowany katalog Butomania.pl

 

Obuwie podwyższane, wykonane z grubych, ciepłych materiałów nie wyczerpuje, rzecz jasna, naszej oferty. Cały czas dokładamy starań, aby stawała się ona coraz szersza i ciekawsza. Co to oznacza? Że znajdziesz u nas produkty dostosowane do różnych prac oraz różnych warunków.

Wymienić należy między innymi obuwie ochronne na niskim obcasie, niskie buty ochronne, które zapewniają świetną swobodę poruszania się, sportowe obuwie do pracy wewnątrz pomieszczeń lub w okresie wiosenno-letnim, chodaki, a nawet obuwie medyczne.

Na co się zdecydować? To zależy tylko od Ciebie. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru na pewno warto jeszcze raz przeanalizować warunki pracy, miejsce, w którym mają być realizowane poszczególne czynności, jak również samych pracowników. Mowa tu oczywiście o ich wymaganiach, a także potrzebach. Wszystko to zdecydowanie ułatwi dobór obuwia roboczego.

 

Najwyższa jakość wykonania – obuwie robocze w sklepie Butomania.pl

Męskie buty dla wymagających pracowników

 

Trudno myśleć o wygodne, bezpiecznej i skutecznej pracy bez właściwego wyposażenia, prawa? No właśnie. Z tego powodu nie należy kupować „pierwszych lepszych” produktów, bez ich dokładnego przeanalizowania pod kątem sposobu wykonania, jak również zastosowanych tworzyw oraz rozwiązań.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego sklep online Butomania.pl zapewnia dostęp wyłącznie do butów markowych, które zostały odpowiednio przetestowane pod kątem kluczowych czynników zewnętrznych. Dzięki temu zapewniają one:

 • ochronę przed niskimi temperaturami,

 • świetną stabilizację chodu, nawet na śliskiej nawierzchni,

 • amortyzację wstrząsów i uderzeń,

 • zabezpieczenie przed przemakaniem,

 • minimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji i urazów.

 

Kiedy warto sięgnąć po męskie obuwie robocze?

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo pracy

 

Nie da się ukryć, że buty tego typu najbardziej przydadzą się podczas realizacji działań w skrajnie trudnych warunkach, związanych na przykład z bardzo niskimi temperaturami, śliskim podłożem czy też mocnym wiatrem.

Z tego powodu na obuwie robocze decydują się zazwyczaj budowlańcy, służby porządkowe, robotnicy, a także wszystkie osoby pracujące na zewnątrz. Produkty tego typu sprawdzą się również na hali produkcyjnej oraz w pomieszczeniach wymagających zachowania szczególnej ostrożności. Jeśli nie wiesz do końca, jakie produkty wybrać, zgłoś się do nas. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy wskazać optymalne rozwiązania, które pozytywnie wpłyną na codzienną pracę. Co ważne, zapewniamy przy tym dostęp do obuwia zróżnicowanego pod względem sposobu wykonania, rozmiaru, zastosowanych rozwiązań i ceny.

 

 

pixel